Кращі букмекерські контори світу (2023)

Перш ніж говорити про найкращі букмекерські контори світу, важливо згадати, що взагалі таке букмекерські контори. Це найбільші онлайн оператори або по-простому, сайти для ставок, які спеціалізуються на онлайн ставках на популярні види спорту, такі як футбол, теніс, баскетбол, або будь-яку іншу спортивну дисципліну. Оскільки в даний час на ринку працює величезна кількість букмекерських контор, може бути складно вибрати серед них найкращі букмекерські контори. Тому для того, щоб запропонувати вам найкращий досвід ставок на спорт, ми склали рейтинг букмекерських контор, заснований на об'єктивному та раціональному аналізу. На сайті Optimobet ви легко знайдете Рейтинг букмекерів 2023.

  Loading...

  У цій категорії немає записів

  <Необхідно враховувати кілька факторів, щоб назвати найкращі букмекерські контори світу. По-перше, запропоновані коефіцієнти відіграють велику роль в оцінці різних ставок сайтів. Високі коефіцієнти можуть збільшити потенційний виграш гравця. Таким чином, це один із найважливіших критеріїв, які ми враховуємо при складанні рейтингу букмекерів. По-друге, репутація сайту також дуже важлива, безпека, огляди та відгуки мають велике значення при виборі тієї чи іншої компанії. Далі розглядаються загальні букмекерські пропозиції, такі як пропозиції реєстрації ставок, типи ставок, доступні ставки на спорт, інтерфейс ставок в режимі реального часу і якість веб-сайту. 


  Таким чином, чим більше букмекерська контора пропонує у високій якості для різних ставок, тим вищий рейтинг, який буде присвоєний сайту. Також дуже важливо, що наш рейтинг найкращих букмекерів ґрунтується на відносинах між оператором та його клієнтами. Обслуговування клієнтів, доступні способи оплати, відповіді на запитання клієнтів і навіть присутність у соціальних мережах – це лише деякі з багатьох аспектів, які були проаналізовані нашою командою, щоб оцінити повну картину та полегшити для вас процес вибору. Найкращі букмекерські контори ви завжди знайдете на нашому сайті.


  Переваги та недоліки міжнародних БК

  Усім гравцям цікаво, які позитивні та негативні якості, плюси та мінуси, переваги та недоліки є у міжнародних букмекерських контор онлайн. Кожна букмекерська контора має свої недоліки та переваги, і всі вони перераховані нижче. Кожна букмекерська контора має щось особливе в порівнянні з іншою, та з першого погляду вибрати кращу букмекерську контору непросто. Адже навіть найкращі букмекерські контори мають як плюси, так і мінуси.

  Почнемо з приємного. Часто найкращі букмекерські контори дають вам можливість безкоштовно протестувати безліч різних ігор, щоб відточити свої навички та стратегії, перш ніж грати на реальні гроші. Дуже зручно вибирати між різними онлайн-варіантами, яким часто довіряють набагато більше. Ви можете вибрати свій рівень ставок. Якщо ви ще не впевнені, ви можете зробити невелику ставку. І якщо у вас є виграшна серія, ви можете збільшити свою ставку, не зазнаючи засудження.

  З недоліків. Деякі міжнародні БК можуть затримувати виведення коштів на рахунок після того, як ви запросили це. Деякі люди сприймають азартні ігри на реальні гроші як професію. Але це не так, не забувайте про інші справи, ліміти коштів та про відповідальну гру. Вивчаючи будь-який рейтинг букмекерів, пам'ятайте, що не можна довіряти лише йому. Не забувайте читати умови та правила сайту, а також шукати відгуки інших гравців.

  Переваги:

  • Часто мають велику кількість ринків для ставок
  • Мають відмінні додатки для ставок, зручні та красиві
  • Часто мають найкращі шанси
  • Часто пропонують більше цікавих функцій для ставок
  • Законні для використання

  Недоліки:

  • Ліцензовані в іншій країні БК підпадають під дію іноземного законодавства


  Як формується рейтинг букмекерських контор

  Щоб вибрати найкращі букмекерські контори світу та скласти рейтинг букмекерів, потрібно зробити велику роботу. По-перше, спочатку важливо відсіяти букмекерські контори, відомі шахрайськими діями та низькою якістю обслуговування, щоб вони ніколи не потрапили до рейтингу букмекерських контор та внести їх до чорного списку. Потім важливо перевірити інші міжнародні букмекерські контори на різні фактори, такі як якість коефіцієнтів, доступність та компетентність служби підтримки клієнтів, час, необхідний для виплати виграшу, бонус ставки, обсяг пропозицій ставок та правове становище відповідної компанії.


  Слід зазначити, що іноді користувачі скаржаться на сайт ставок, який ми включили до списку "кращі букмекерські контори", тому що він не працює так, як вони сподівалися та очікували. У більшості випадків це пов'язано з тим, що користувачі не ознайомилися із загальними умовами букмекерської контори та/або бонусними умовами, а також не вивчив відгуки інших користувачів. Тому, будьте уважні та вивчіть всю інформацію, перш ніж реєструватися на новому сайті та робити ставки.


  При формуванні рейтингу букмекерів, наше завдання – це знайти надійні та шановані букмекерські контори світу з перевіреною репутацією. Це обов'язково мають бути ліцензовані букмекерські контори із зручними для гравців умовами. Нам важливі: простота реєстрації, зручний та красивий сайт, високі коефіцієнти ставок, привабливі бонуси, цікаві акції, оперативна та дбайлива служба підтримки, зручні способи введення та виведення коштів, мобільна версія та реальні відгуки інших користувачів.


  Нові букмекерські контори України 2023 року з'являються дуже часто і не мало важливо, щоб ви також розуміли, чого ви самі хочете від нового сайту для ставок в Україні? Наприклад, чи цінуєте ви швидшу та компетентну підтримку чи комплексні пропозиції щодо ставок на спорт. Або ви бачите більше значення для бонусного пакета або приділяєте увагу вищим коефіцієнтам. Вибір завжди за вами, а Optimobet стає вашою надійною та незалежною платформою для порівняння.


  Список міжнародних букмекерських контор

  Спорт сьогодні може стати непоганим засобом заробітку. Любителі вибирають найкращі букмекерські контори та укладають із ними парі. Абсолютно кожен може зробити ставку в одній із кількох сотень провідних контор світу. Оператори пропонують найбагатші лінії, високі коефіцієнти. Для зручності користувачів, укладати парі можна через інтернет. Букмекерські контори пропонують зручні мобільні програми, для того, щоб робити ставки в будь-якому місці і у будь-який час.

  Однак, не в усіх країнах є місцеві ліцензовані букмекерські контори або їх сайти, але майже всі країни дозволяють гравцям робити ставки на спорт онлайн на міжнародних букмекерських сайтах. Далі ми зібрали для вас найкращі міжнародні букмекерські контори, доступні для гравців з України. Наш незалежний рейтинг букмекерських контор складено на основі багатьох критеріїв та відгуків гравців.


  Vbet
  50% фрібет від суми ваших кваліфікаційних ставок.
  1Win
  Бонус на депозит для нових клієнтів до 500%.
  FavBet
  До 4500 грн. на перший депозит.
  Betcity
  До 30$ на бонусний рахунок.
  MelBet
  100% бонусу на перший депозит до 3000 грн.
  Parimatch
  50% страховки, якщо ставка не зайде.
  Fonbet
  Немає доступних бонусів.
  Betwinner
  Бонус на перший депозит до 100 євро.
  Ggbet
  Фрібет на спортивні ставки.
  Pin up bet
  100% бонусу на перший депозит.


  Любителі ставок на спорт онлайн сьогодні мають величезний вибір міжнародних букмекерів. Зарубіжні сайти для ставок дозволені для використання у вашій країні, якщо вони мають ліцензію на азартні ігри від одного з органів азартних ігор у вашій країні. Також зараз можна використовувати сайти ставок, які ліцензуються в країнах, де гравці не живуть. Однак, оскільки закордонних операторів складно регулювати, деякі користувачі, як і раніше, вважають за краще використовувати сайти ставок без ліцензій, що технічно не є незаконним.

  icon

  FAQ: питання, що часто ставляться