Угода користувача

Ласкаво просимо на наш сайт. Якщо ви продовжуєте переглядати та використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся дотримуватись наступних положень і умов використання, які разом з нашою політикою конфіденційності регулюють відносини Optimobet з вами на цьому сайті. Якщо ви не згодні з будь якою частиною цих умов, будь ласка, не використовуйте наш сайт.

Терміни «Optimobet», «нас» або «ми» відносяться до власника сайту. Термін «ви» відноситься до користувача або відвідувачу нашого сайту.

Використання цього сайту передбачає дотримання таких умов використання:

  • Зміст сторінок цього сайту призначений тільки для вашої загальної інформації та використання. Він може бути змінений без попереднього повідомлення.
  • Цей сайт використовує файли cookie для відстеження переваг при перегляді. Якщо ви дозволите використовувати файли cookie, це буде відповідати нашій Політиці конфіденційності.
  • Ні ми, ні будь яка третя сторона не надає жодних гарантій щодо точності, своєчасності, ефективності, повноту або придатність інформації та матеріалів, знайдених або запропонованих на цьому сайті для будь якої конкретної мети.
  • Ви визнаєте, що така інформація і матеріали можуть містити неточності або помилки і ми прямо виключаємо відповідальність за будь які такі неточності або помилки в максимальній мірі, дозволеній законом.
  • Ви використовуєте будь яку інформацію або матеріали на цьому сайті виключно на свій ризик, за який ми не несемо відповідальності. Ви несете відповідальність за те, що будь які продукти, послуги або інформацію, доступну через цей сайт, відповідали вашим конкретним вимогам.
  • Цей сайт містить матеріали, які належать нам або передані нам за ліцензією. Цей матеріал включає, крім іншого, дизайн, макет, зовнішній вид та графіку. Відтворення заборонено, крім як відповідно до повідомлення про авторські права, яке є частиною цих умов.
  • Несанкціоноване використання цього сайту може призвести до позову про відшкодування збитків та / або стати кримінальним злочином.
  • Час від часу цей сайт може також включати посилання на інші сайти. Ці посилання надані для вашої зручності, щоб дати додаткову інформацію. Вони не означають, що ми підтримуємо ці сайти. Ми не несемо відповідальності за зміст пов'язаних сайтів.