Кращі букмекерські контори України: відомі бренди

На сьогоднішній день практично у кожному куточку земної кулі можна знайти онлайн букмекера, з яким можна вести справи. Українські букмекерські контори теж не виняток — тут є безліч надійних брендів, вартих вашої уваги. Але все ж таки яких букмекерів слід використовувати для ставок? Які найкращі букмекерські контори України? На ці та інші питання ми відповімо у цій статті.

  Loading...

  У цій категорії немає записів

  Букмекерські контори в Україні — поради щодо вибору

  Правильний вибір сайту для ставок - один із ключових аспектів успішного беттингу. Тому до цього питання слід підходити з належною відповідальністю. Кращі букмекерські контори повинні мати кілька важливих якостей, про які ми розповімо нижче. Ось кілька порад щодо пошуку:


  Охоплювані види спорту

  Одна з перших речей, яку ви захочете дізнатися про онлайн букмекера — це те, на які види спорту він пропонує ставки. Якщо ви ставите на щось велике, наприклад НФЛ, МЛБ або НБА, ви можете розраховувати на те, що практично в будь-якій спортивній конторі знайдете те чи інше покриття. Але якщо є інші види спорту, на які ви любите робити ставки, то захочете перевірити та дізнатися, який рівень дій вони пропонують. Деякі спортивні онлайн-клуби лише поверхово вивчають ситуацію та пропонують акції лише на найзначніші матчі. Інші пропонують акції на всі матчі щовихідних. Це деякі моменти, які ви захочете перевірити в наших оглядах або самостійно, коли тестуватимете потенційний сайт.


  Доступні варіанти ставок

  Якщо ви новачок і не знаєте які види ставок збираєтеся робити, це, ймовірно, не має великого значення. Але якщо є щось конкретне, у чому ви великий фанат, ми рекомендуємо згаяти час, щоб знайти це в оглядах букмекерів. Освітлення гри нічого не означає, якщо ви не можете робити саме ті види ставок, які вам потрібні.


  Зручність для користувача

  Багато букмекерів можуть здатися практично однаковими у всіх категоріях, за винятком зручності для користувачів. Ми говоримо конкретно про те, наскільки легко вам буде створити аккаунт, знайти ставки, що вас цікавлять, і зробити їх. Якщо ви відчуваєте фізичний біль, намагаючись зрозуміти, де що знаходиться, значить проблема існує. Одна з найбільших переваг ставок в інтернеті - це зручність. Але якщо все складно, ця зручність губиться і ви з таким самим успіхом можете просто сісти в машину і поїхати в спортивний клуб. З цієї причини це один із найважливіших критеріїв, який потрібно брати до уваги.


  Варіанти мобільних ставок

  Продовжуючи тенденцію зручності, ви повинні мати можливість робити ставки з будь-якої точки світу, де є телефон або підключення до інтернету та смарт пристрій, чи то в барі з друзями, чи під час очікування в кабінеті лікаря. Усі букмекери мають настільну версію, яку можна використовувати із домашнього комп'ютера. Однак не у всіх спортивних онлайн-клубах є можливість робити ставки з мобільного телефону. Щоб було зрозуміло, ми не говоримо лише про окрему програму, яку потрібно завантажити. Йдеться про наявність хоча б зручного для мобільних пристроїв сайту, який автоматично адаптується до будь-якого пристрою.


  Бонуси, VIP-програми та винагороди

  По-перше, акції мають бути прибутковими. Якщо все, що вони роблять, це роздають безкоштовні футболки або майки, нам, ймовірно, це не так цікаво. Нам подобаються акції, в рамках яких лунають безкоштовні гроші чи безкоштовні ставки. По-друге, акції мають бути досяжними. Зрештою, рекламні акції мають бути викладені чітко та зрозуміло. Не потрібно мати юридичну освіту, щоб зрозуміти, що ми збираємось здобути і як нам це зробити. Ми розуміємо, що спортивний клуб має обмеження та правила для кожної акції, але вони не повинні бути настільки заплутаними, щоб ми навіть не захотіли в них брати участь.


  Безпека

  Те, наскільки серйозно сайти спортивних ставок ставляться до безпеки, має ключове значення. Чи вони захищають ваші гроші належним чином? Чи використовують шифрування сайту? Чи відповідає їхня банківська практика галузевим стандартам? Чи постійно вони оновлюють сайт, щоб усунути будь-які вразливості чи загрози? Чи є у них команда, яка відповідає за безпеку? Відповіді на ці запитання підкажуть вам, варта чи ні букмекерська контора того, щоб ви вкладали в неї свій час та гроші.


  Топ букмекерських контор України

  Ставки на спорт здаються простим способом швидко заробити гроші. Однак, коли ви потрапляєте у цей непередбачуваний світ, відчуваєте, що багато платформ тягнуть вас до себе. Вони роблять вам пропозиції, від яких дуже важко відмовитись. Тим не менш, ви можете бути скептично налаштовані, тому що на карту поставлені ваші найцінніші особисті дані та гроші. Ви не можете просто так віддати їх будь-кому, особливо в інтернеті. Ось тут ми і прийдемо на допомогу, щоб позбавити вас від важкої роботи з пошуку кращого онлайн букмекера України. Після ретельного дослідження ми склали список із 5 найкращих букмекерів України. Тут ви побачите відомі бренди букмекерських контор, на які варто звернути свою увагу:

  • Favbet - широкий розпис ліній, вигідна бонусна система, авторитетність;
  • Parimatch - широкий розпис на футбол, вигідні коефіцієнти, відмінний вибір ставок на кіберспорт;
  • 1xbet - велика кількість видів спорту, вигідні бонуси, гарна репутація;
  • Bet365 - широкий розпис ліній, великий вибір live-ставок, високі коефіцієнти;
  • Pinnacle - широка лінія, зручний інтерфейс, надійність.


  Висновок

  Світ ставок на спорт сповнений спортивних букмекерських контор, що може трохи лякати новачків. Враховуючи цей факт, ми вирішили скласти список, який допоможе вам обрати найкращу онлайн букмекерську контору України. Перш ніж розпочати складати список, ми провели ретельне дослідження, щоб виявити гідні відомі бренди букмекерських контор. Крім того, перш ніж додати ці сайти до списку, ми вивчили платформи та проаналізували їхню роботу. У результаті вибір ліг на 5 найкращих букмекерів України. Ми додавали їх до нашого списку лише тоді, коли були впевнені, що вони виконують свої вимоги та щиро піклуються про гравців на платформі. Ми постаралися вибрати компанії, які пропонують унікальні можливості, щоб ви могли ухвалити рішення відповідно до своїх уподобань. Всі компанії з цього списку безпечні у використанні та не експлуатують ринок. Сподіваємось, що у цьому списку ви знайдете свій улюблений бренд букмекерської контори.

  icon

  Часті питання