ТОП Букмекерів 2023

Можливо, ви досвідчений гравець у ставках онлайн, або навпаки — новачок, який ще не зробив своєї першої ставки. Незалежно від того, до якої з цих категорій ви належите, вам потрібно знати, що робить найкращі букмекерські контори лідерами в індустрії. Однак без достатнього досвіду вирішити, що добре, а менш бажано, може бути непросто.


У рейтинг букмекерських контор України 2023 року наша команда професіоналів включила найкращі БК, провівши справжнє дослідження. Будучи досвідченими професіоналами, ми знаємо, на що вам слід звернути увагу. Хоча зазвичай це залежить від ваших особистих уподобань, ми можемо гарантувати, що ви рухаєтеся у правильному напрямку.

  Loading...

  У цій категорії немає записів

  Критерії рейтингу найкращих букмекерських контор України

  Ми хочемо переконатися, що у вас буде найкращий досвід роботи з онлайн-букмекерами. Тому складаючи рейтинг букмекерів, ми враховуємо різні фактори. Ось критерії, які, на нашу думку, є найважливішими для вас, коли ви обираєте букмекерські контори в Україні для ставок на спорт онлайн:


  • Процес реєстрації

  Один з найважливіших факторів, який ми враховуємо, складаючи рейтинг букмекерів — наскільки простий та зрозумілий процес реєстрації. Ми звертаємо увагу на кількість кроків, а також на те, як швидко ви зможете їх виконати. Ми також розглядаємо процес верифікації, який має бути безпечним та зручним для користувача, щоб ми могли дати позитивну оцінку.


  • Безпека та регулювання

  Безпека ваших засобів та особистої інформації дуже важлива під час ставок онлайн, тому важливо переконатися, що вибраний вами букмекер має надійні засоби захисту. Складаючи рейтинг букмекерів, ми звертаємо увагу на протоколи шифрування, політику захисту даних, а також на те, чи регулюється букмекерська контора  авторитетним ліцензуючим органом. Ми також порівнюємо їх з іншими букмекерами, щоб переконатися, що вони пропонують найкращі заходи безпеки.


  • Дизайн та зручність використання

  Ми розглядаємо інтерфейс кожного онлайн-букмекера, оцінюючи його навігацію, дизайн та загальну функціональність. Ми шукаємо сайти, які прості у використанні та навігації, мають сучасний вигляд та інтуїтивно зрозумілий дизайн. Ми також перевіряємо, чи швидко завантажуються сторінки, оскільки це впливає на загальний досвід користувача. До нашого рейтингу кращих букмекерських контор входять лише ті сайти, які комфортні для користувача.


  • Мобільний

  Ми перевіряємо, щоб у сайтів, які потрапили до нашого рейтингу букмекерів, була як мобільна версія, так і програма. Це дозволить вам отримати доступ до букмекеру з будь-якого пристрою та спростить процес ставок у дорозі. Ми перевіряємо, щоб усі версії сайту працювали гладко, без помилок та збоїв, які можуть вплинути на ваш досвід ставок.


  • Варіанти поповнення рахунку та виведення коштів

  Ми оцінюємо процеси введення та виведення коштів у кожного букмекера, щоб переконатися в їх ефективності та надійності. Ми шукаємо сайти, які пропонують кілька варіантів оплати, включаючи ті, які широко прийняті та безпечні. Ми також перевіряємо наявність будь-яких комісій або обмежень, які можуть застосовуватися до ваших транзакцій, перш ніж включити портал до топ букмекерів.


  • Вітальна пропозиція

  Ми розглядаємо вітальну пропозицію кожного букмекера, щоб переконатися в його щедрості та привабливості. Ми звертаємо увагу на розмір бонусу, вимоги до відіграшу та будь-які інші умови, що застосовуються. Ми також оцінюємо, чи доступні безкоштовні ставки або акції для існуючих клієнтів.


  • Акції

  Ми оцінюємо акції кожної бк в Україні, шукаємо пропозиції, які покращать ваш досвід ставок. Ми звертаємо увагу на різноманітність доступних акцій, а також будь-які безкоштовні ставки або додаткові бонуси, які можуть бути запропоновані. Ми також беремо до уваги будь-які вимоги щодо відіграшу, які можуть застосовуватися до цих акцій.


  • Передматчеві пропозиції

  Ми оцінюємо передматчеві пропозиції кожної букмекерської контори, виявляючи кращі букмекерські контори та ринки ставок, звертаючи увагу на широкий вибір варіантів. Ми перевіряємо конкурентоспроможні коефіцієнти, а також будь-які спеціальні можливості чи акції, які можуть бути запропоновані. Ми оцінюємо охоплення різних видів спорту, ліг та подій, щоб переконатися, що тут знайдеться щось для кожного.


  Щодо оцінки коефіцієнтів, ми проводимо порівняння між провідними букмекерами ринку та спортивною книгою, яку ми оцінюємо в даний момент. Те саме робиться і при оцінці маржі (доданої комісії на коефіцієнти, яку стягує букмекер за свої послуги) спортивних книг.


  • Live-пропозиції

  Ми розглядаємо пропозиції щодо ставок у режимі реального часу від кожного букмекера, коли складаємо наш рейтинг букмекерів, оцінюючи їх асортимент ринків та функції in-play. Ми також вивчаємо їх послуги трансляції в режимі реального часу і переконуємося, що вони пропонують потоки в HD-якості з мінімальним часом буферизації. Ми перевіряємо наявність додаткових функцій, таких як cash out або bet builder. Ми також проводимо порівняння коефіцієнтів та маржі окремо для live ринків.


  • Сервіс та підтримка клієнтів

  Ми перевіряємо службу підтримки клієнтів кожного букмекера, щоб переконатися в її надійності та ефективності. Ми шукаємо сайти, які пропонують кілька способів зв'язку, таких як чат, телефон та електронна пошта. Ми також перевіряємо, чи є питання, що часто ставляться, або центр допомоги, оскільки це може бути корисно, якщо вам швидко потрібна інформація.


  Зважаючи на всі ці моменти, ми можемо гарантувати, що ви отримаєте чесний топ букмекерських контор, а також відмінний досвід ставок щоразу!


  Як обрати надійних букмекерів

  Коли ви вперше вибираєте онлайн букмекерську контору, знайти надійний та безпечний сайт іноді буває непросто. Індустрія онлайн-ставок розвивається так швидко, що сотні операторів шукають нових клієнтів на свої сайти.


  Існує безліч легальних варіантів спортивних онлайн-букмекерів, які регулюються урядом і заслуговують на довіру. Існує також безліч офшорних спортивних букмекерських контор, які можуть бути чи не бути найкращим вибором при пошуку місця для ставок на улюблені види спорту.


  Існує безліч ресурсів, які гравці можуть використовувати у пошуках кращої онлайн-спортивної контори, наприклад наш рейтинг букмекерів. Однак зробити правильний вибір, вивчивши різні аспекти потенційного постачальника послуг — це найважливіше, що мають зробити беттори, перш ніж зробити першу ставку в інтернеті. Бетторам початківцям слід враховувати багато важливих характеристик при виборі спортивного онлайн клубу.


  Вирішіть, що ви шукаєте в онлайн-провайдері

  Не кожна спортивна онлайн-контора пропонує найкращий вибір та коефіцієнти на всі основні види спорту. Всі беттори повинні вирішити, на які види спорту вони хочуть робити ставки та чи є у спортивної книги різноманітні ринки на вибір. Знаючи, чого ви хочете досягти, вам буде набагато легше знайти найкращу спортивну онлайн-контору, яка буде відповідати вашим вимогам.


  Також дуже важливо, які види ставок пропонує провайдер. Наприклад, багато найкращих сайтів спортивних ставок пропонують ставки в режимі реального часу на різні спортивні ринки. Це одна з найпопулярніших ставок в інтернеті, але іноді вона може бути недоступною на певних ринках.


  Тому беттори повинні точно визначити, на яких ринках вони робитимуть ставки, перш ніж зробити свій вибір. Знання того, що ви шукаєте - це перший і найважливіший крок до вибору кращого сайту для ставок на спорт. Зрештою, як ви можете вибрати сайт, якщо ви навіть не знаєте, що ви шукаєте?


  Ретельно продумайте, що ви шукаєте у сайті спортивних ставок, перш ніж намагатися вибрати найкращий варіант для вас. Хороший спосіб зрозуміти це — поставити собі кілька основних питань, таких як:

  • На які види спорту ви хочете робити ставки?

  • Чи є певний тип ставок, які ви хочете спробувати?

  • Який спосіб оплати ви хочете використати?

  • Чи хочете ви отримати вигідні бонуси?

  • Чи хочете ви робити ставки на спорт у прямому ефірі?

  • Як часто ви робитимете ставки?

  Знання відповідей на всі ці питання означає, що у вас є досить добре розуміння того, що ви шукаєте на сайті спортивних ставок на реальні гроші, і це значно полегшить вибір того, що найкраще підходить для вас та ваших потреб/бажань.


  Читання відгуків клієнтів

  У наш час немає причин, з яких ви не повинні читати відгуки клієнтів про будь-який продукт або послугу, за яку ви збираєтеся заплатити. А коли йдеться про ставки на реальні гроші, завжди можна знайти багато відгуків клієнтів, щоб краще зрозуміти всі плюси та мінуси кожного спортивного онлайн-клубу, який ви збираєтеся використовувати.


  Хороше місце, де можна знайти відгуки клієнтів про спортивний онлайн клуб, знаходиться прямо на самому сайті. Більшість спортивних онлайн-книг пропонують докладний список останніх відгуків клієнтів, дозволяючи вам побачити, що говорять про них інші любителі ставок на реальні гроші, перш ніж вирішити, чи варто приєднуватися до них.


  Ще одне хороше місце, де можна знайти відгуки клієнтів про онлайн-спортбук - це незалежні сайти відгуків, де клієнти можуть розміщувати докладні огляди свого досвіду роботи з різними сайтами онлайн-ставок. Зазвичай це фантастичні ресурси, якщо ви хочете отримати докладну інформацію про все, що зробило їх щасливими чи нещасними з конкретними сайтами, включаючи причини, з яких вам слід уникати певних варіантів та як розпізнати неякісні бонуси.


  Репутація та безпека

  Вибір надійної та безпечної спортивної онлайн-букмекерської контори — це, мабуть, найважливіше, на що слід звернути увагу беттору перед відкриттям рахунку в онлайн-провайдера. Вибір ліцензованої та регульованої спортивної контори завжди є найкращим вибором для тих, хто хоче робити ставки онлайн.


  Легальні спортивні онлайн-букмекери зобов'язані відповідати стандартам регулюючого органу. Вони також повинні використовувати надійне програмне забезпечення шифрування для захисту особистої інформації гравців. Врахуйте, що до нашого рейтингу букмекерів входять лише перевірені портали.


  Багато авторитетних легальних спортивних онлайн-букмекерів заслужили довіру своїх клієнтів. Тому гравцям, які тільки починають робити ставки в інтернеті, рекомендується користуватися послугами популярних букмекерських контор, що добре зарекомендували себе онлайн.


  Кращі акції та бонуси

  Багато найкращих сайтів спортивних ставок пропонують вітальний бонус або інші пропозиції при внесенні першого депозиту на своїй платформі. Найкращою стратегією буде пошук найбільш вигідної для вас пропозиції. Завжди перевіряйте умови та положення пропозиції, щоб визначити, чи потрібно виконати вимогу про пролонгацію, перш ніж перевести в готівку виграш.


  Наприклад, деякі онлайн-сайти вимагають, щоб бонус був пролонгований на 1x, тобто гравці повинні поставити суму бонусу один раз, перш ніж вони зможуть перевести в готівку гроші. Однак завжди краще порівнювати пропозиції, тому що в деяких спортивних онлайн-клубах вимоги щодо перенесення бонусної суми становлять 20 або більше разів, перш ніж гравець зможе зняти гроші.

  Багато онлайн букмекерів також проводять постійні акції для поточних клієнтів, щоб допомогти гравцям максимізувати свої ставки. Ці акції можуть бути на конкретні види спорту чи події або щотижневі акції, які надають гравцям додаткові гроші для ставок.


  У цих акціях також іноді є вимоги до ставок, які потрібно виконати, перш ніж виводити прибуток.


  Платежні опції

  Що стосується варіантів поповнення та зняття коштів, то насамперед гравцям слід звернути увагу на те, які банківські опції пропонуються, яка швидкість зняття коштів та які комісії стягуються під час проведення онлайн-транзакцій. Потім, якщо ций варіант гравцеві  недоступний, йому слід перевірити інші варіанти поповнення рахунку.


  Всі найкращі спортивні онлайн-клуби пропонують поповнення рахунку за допомогою дебетових/кредитних карток, а більшість з них як альтернативні варіанти пропонують банківські перекази та електронні чеки. При використанні кредитних/дебетових карток іноді стягується комісія за транзакцію.


  Електронні переклади можуть мати комісію, залежно від постачальника. Криптовалюта - це ще один варіант, який набирає популярності та іноді пропонується букмекерами.


  Підтримка клієнтів

  Перш ніж вибрати онлайн-букмекерську контору, беттори повинні переконатися, що її служба підтримки працює швидко та оперативно. Це може бути необов'язково, коли ви тільки починаєте вести справи з онлайн-провайдером, але це надзвичайно важливо, коли щось йде не так, і вам потрібна допомога.


  Найкращі спортивні онлайн-букмекери пропонують обслуговування клієнтів 24 години на добу 7 днів на тиждень, з доступом до онлайн-чату, електронної пошти та телефонної підтримки. При зверненні по телефону агенти повинні вільно володіти мовою та знати про продукти та банківські опції.


  Крім того, всі гравці повинні знати, що про них подбають у разі виникнення будь-яких проблем.


  Подумайте, на які види спорту ви хочете робити ставки

  Можливо, найважливішим фактором, який ви повинні враховувати, перш ніж вибрати сайт спортивних ставок, на якому ви хочете зареєструватися, є те, на які види спорту вони пропонують ставки. Зрештою, який сенс реєструватися в онлайн букмекерській конторі, яка пропонує ставки лише на кілька видів спорту, на які не пропонують конкурентоспроможні коефіцієнти?


  Завжди уважно вивчайте варіанти доступні на сайтах онлайн-ставок, які ви розглядаєте. Більшість авторитетних сайтів спортивних ставок пропонують ставки як на популярні, так і на менш відомі види спорту, а також на такі великі події, як Суперкубок, Світова серія та Кубок світу.


  Ви повинні знати, які види ставок ви хочете зробити

  Поряд із видами спорту, на які ви можете укладати парі, при виборі сайту для ставок на спорт ви завжди повинні враховувати, які види ставок вам доступні. Майже всі платформи пропонують лінії грошей, тотали та розкидання очок, але не всі сайти ставок на спорт пропонують ставки в режимі реального часу або реквізити.


  Тому, якщо ви зацікавлені в унікальних ставках або ставках на спорт у прямому ефірі, вам краще відмовитися від тих онлайн букмекерських контор, які їх не пропонують.


  Визначте мінімальний та максимальний розмір дозволених ставок

  Важливою частиною вибору спортивної книги є визначення того, як часто ви плануєте використовувати сайт та які ліміти вони пропонують. Різні онлайн-спортклуби мають різні мінімальні та максимальні ставки для кожного типу ставок, тому обов'язково ознайомтеся з їхніми лімітами перед тим, як укладати з ними парі.


  Хоча на деяких випадкових бетторах це може і не вплинути, тим, хто постійно ставить великі суми або хоче використовувати унікальні види ставок, буде корисно знайти онлайн спортивний клуб з вищими лімітами ставок.


  Ознайомлення з можливостями букмекерської контори

  Якщо у вас є список, що містить кілька різних сайтів для ставок на спорт, які ви збираєтеся вибрати, завжди корисно приділити час і ознайомитися з ними якомога докладніше. Під цим ми маємо на увазі, що потрібно не просто читати відгуки, а зайти на сайт та перевірити його.

  Коли ви опинитеся на сайті, не поспішайте та зверніть увагу на такі речі, як:


  • Чи легко орієнтуватись на сайті?

  • Чи є різні варіанти внесення та зняття коштів?

  • Чи легко знайти акції та бонуси?

  • Як відбувається розміщення ставки на сайті, просто чи складно?

  • Чи існують обмеження, які завадять вам приєднатися до них?


  Знання дрібних деталей, таких як банківські опції, пропоновані бонуси та доступні типи ставок, допоможе вам звузити список можливих варіантів. Це також хороший привід вирішити, який інтерфейс користувача вам найбільше подобається і на якому сайті найлегше орієнтуватися і знайти те, що ви шукаєте.


  Рейтинг найкращих букмекерських контор України

  Ми пишаємося тим, що надаємо нашим клієнтам найточнішу та найактуальнішу інформацію про найкращі сайти онлайн-ставок в Україні. Для того, щоб наші списки залишалися свіжими, ми постійно стежимо за кожним букмекером, щоб оцінити, як змінилися їхні продукти та послуги з часом. Наша команда експертів-аналітиків розглядає все, починаючи від функціональності програмного забезпечення, бонусів, доступних ринків та методів оплати, перш ніж оновити будь-який із наших рейтингів. Рейтинг Букмекерів також враховує відгуки клієнтів під час створення чи перегляду наших топів, обов'язково беручи до уваги всі думки.


  Зрештою, ми прагнемо надати нашим клієнтам списки, що включають надійні букмекери, яким вони можуть довіряти, щоб приймати обґрунтовані рішення про те, які сайти онлайн-ставок варто відкрити. Ми прагнемо оновлювати кожен із наших рейтингів, щоб надати клієнтам найсвіжішу інформацію та переконатися, що "Рейтинг Букмекерів" залишається основним джерелом інформації для онлайн-бетторів України. Таким чином, ви можете бути впевнені, що наша команда надає неупереджені огляди, які допоможуть вам знайти ідеальний онлайн-букмекер. Отже, ось кращі букмекерські контори України на думку наших експертів:


  • BetWinner

  • Leader-Bet

  • Pari Match

  • 1Xbet

  • Betcity

  • 888starz

  • IVI casino

  • GG-Bet

  • Jet Casino

  • Joycasino

  Чому варто довіряти нашим рейтингам

  Під час пошуку кращого місця для ставок на спорт рейтинг букмекерських контор України може стати чудовим джерелом інформації. В компанії Optimobet ми розуміємо, що кожен гравець шукає щось своє і наші рейтинги розроблені таким чином, щоб дати всебічне уявлення про кожен гральний сайт. Ми починаємо з вивчення історії кожного спортивного сайту, пропонуючи докладний огляд його фінансових та операційних показників, а потім переходимо до складання списку топ букмекерських контор.


  Ми також вивчаємо відгуки гравців про їх досвід роботи з букмекерською конторою, тому ви можете бути впевнені, що наші рейтинги ґрунтуються на фактичній інформації, а також на справжньому розумінні галузі. Читаючи наші огляди, ви зможете отримати чесну оцінку кожного сайту та знайти той, що відповідає вашим індивідуальним потребам як беттор. Завдяки ретельним дослідженням, наші найкращі БК допоможуть вам прийняти зважене рішення, коли настане час обрати надійне місце для укладання парі.


  icon

  Часті питання