Liga Stavok
Liga Stavok
 • Ukraine
3.9
Умови бонусу
 • Генеральний партнер РПЛ
IP адреса з
 • Ukraine
Ukraine
Мова підтримки
 • Russian
(+1)
Мова веб-сайту
 • Russian
(+1)
Онлайн чат
 • Russian
(+1)
Резиденти з
 • Ukraine
Ukraine
Використання VPN
Методи оплати
Постачальники ігор
Валюта
 • RUB
 • UAH
 • UZS
Показать все
Власник

ТОВ «Перша міжнародна букмекерська компанія»

Обмеження на виведення

10 000 000 RUB

Рік заснування

2007

Ліцензія
 • Федеральної податкової служби РФ

Огляд букмекера Ліга Ставок

Ліга Ставок - це найбільший букмекер в Росії, він працює з 2007 року та орієнтується на країни СНД. Зараз компанія не тільки розвиває ставки на спорт, а й постійно спонсорує спортивні події, наприклад, чемпіонат Росії з футболу. У 2020 році ця контора була переліцензована. За часи існування компанії Ліга Ставок стала лідером вітчизняного букмекерства. В арсеналі компанії велика кількість клубів у багатьох містах Росії, відкритий доступ до сайту та великий вибір спортивних заходів.

Офіційний сайт букмекерської контори можна відкрити за вказаною адресою, а також через мобільні програми, він досить простий та зручний. Інтерфейс сайту виконаний з використанням зеленого, білого та помаранчевого кольорів. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий та для новачків ставки через сайт не будуть проблемою.

Розташування блоків на початковій сторінці традиційне. З лівого боку розташовані спортивні дисципліни, з правого боку – основні активні дії. У центрі сайту є розділ із живими ставками та анонсом майбутніх подій. У нижньому колонтитулі сайту є розділ з основною інформацією про компанію, а у верхній частині сайту ви можете відкрити лінію, лайв, лотерею та обрати розділ з регістрацією. Також є розділ зі статистикою та результатами усіх матчів, що знаходяться у рядку.

Шанси у Лізі Ставок досить високі, але вони залежать від того, на який вид спорту та на яку спортивну подію робить ставку клієнт. Одна з найкращих особливостей Liga Stavok – це те, що у них є багато бонусів та винагород для клієнтів. Ми докладно розглянемо усі особливості даного беукмекеру у цьому огляді.

Робоче дзеркало Liga Stavok

Дзеркало Ліга Ставок - це альтернатива офіційного сайту букмекеру, яка працює на видозміненій адресі, що дає дзеркалу легко відкриватися, обминаючи будь які обмеження. Головною відмінністю дзеркала від основного сайту є домен, тоді як інтерфейс, функціонал та наповнення залишаються такими самими. Гра через актуальне дзеркало Liga Stavok також безпечна, як і на офіційному сайті. На дзеркалі також використовуються усі основні системи захисту та шифрування конфедиційної інформації клієнтів.

Насамперед дзеркало необхідне при обмеженні доступу до сайту контори. Як правило, терміни життя посилання на дзеркало короткі, кілька годин чи кілька днів. Букмекер постійно створює нові адреси. Актуальними можуть бути кілька різних дзеркал. Дізнатися робоче дзеркало найпростіше у службі підтримки букмекера. Також відшукати дзеркало Liga Stavok можна на запит в інтернеті, але, природно, при цьому слід виявляти обережність та не авторизуватися на сумнівних сайтах.

Бонуси від Ліга Ставок

Бонусна програма Ліга ставок - це одна з безперечних переваг компанії. В арсеналі букмекерської контори є постійні акції та ті, які мають обмежений термін дії та зазвичай приурочені до певного матчу, чемпіонату чи турніру. З постійних акцій варто виділити: вітальний бонус та VIP-програму.

Всі новачки отримують безкоштовну ставку, рівну першому депозиту, незалежно від того, виграш на них чекав за першою ставкою або програш. Ви також можете отримати безкоштовну ставку, якщо привели із собою друга. Зі щоденних акцій можна виділити збільшений виграш в Експресі Дня.

У БК також є привілейована програма лояльності. В рамках бонусної програми ви можете отримувати безкоштовні ставки та готівку. Програма включає чотири рівні: клубний Кешбек 7,5% безкоштовна ставка; срібний кешбек 7,5% готівкою; золотий кешбек 10% готівкою; платиновий кешбек 12,5% готівкою. Рівень бонусної програми залежить від кількості ставок за календарний місяць. Умови гри та правила бонусної програми представлені у VIP-розділі на стартовій сторінці сайту.

Промо Ліга Ставок

Промокод Ліга Ставок - це код із кількох символів, який необхідно активувати в момент реєстрації. Якщо код є актуальним, то беттор може отримати різні бонуси та подарунки. Вводиться промокод у спеціальне вікно під час реєстрації. Активувати бонус за допомогою промокоду можна через мобільну версію, через програму та на сайті. Щоб отримати промокод, можна запросити його у служби підтримки, можна пошукати його на тематичних сайтах та форумах. Якщо ви підпишетесь на розсилку, ви також зможете отримувати листи з бонусними кодами. Важливо користуватися лише перевіреними джерелами, щоб отримати актуальний promo-код Ліга Ставок.

Будь який користувач може перевірити бонусний код в особистому обліковому записі. Якщо він актуальний, то ви можете претендувати на бонуси та подарунки, які передбачені акцією. Букмекер часто надає новим клієнтам можливість зробити безкоштовну ставку. При обертанні колеса удачі відкриється сектор із зазначенням бонусу. Якщо випав максимальний приз, беттор отримує Vip-статус у системі лояльності. Якщо гравець зміг активувати промокод, він матиме змогу отримати більший приз. Тому, безумовно, є сенс активувати бонусний код, попередньо ознайомившись із усіма правилами акції.

Реєстрація та вхід

БК Ліга Ставок працює офіційно на підставі ліцензії, та на території Росії немає проблем зі швидким доступом до сайту. У цілому нині, компанія орієнтована на країни СНД. Щоб увійти на сайт, вам необхідно перейти на його адресу або завантажити мобільний додаток. Якщо раптом не вдається виконати вхід до Ліги Ставок, то варто використовувати дзеркало сайту.

Процедура реєстрації облікового запису у Лізі Ставок дуже швидка та ділиться на три етапи. Перший крок: вкажіть ім'я, телефон та адресу електронної пошти. Другий етап: підтвердження заповненої інформації. Третій етап: процедура ідентифікації особистості. Доступ до повної версії сайту доступний лише після ідентифікації облікового запису.

Ставки на спорт у Ліга Ставок

Щодня у букмекерській лінійці представлено понад 1000 спортивних подій. Гравець може робити ставки на літні та зимові види спорту, а також на кіспорт. У лінійці понад 20 дисциплін, а також представлений новий продукт – Лотерея Live. Існує понад 100 ринків ставок на футбольні матчі. За пропонованими коефіцієнтами букмекер знаходиться на одній лінії з основними конкурентами. Середня маржа 4 – 7 відсотків.

Букмекерська контора має три варіанти ставок: одиночні, експрес-ставки та ставки на кшталт система. Також в арсеналі офісу є довгострокові ставки та Live. Розмір мінімальної та максимальної ставок розраховується індивідуально. Це залежить від обмежень облікового запису та розміру коефіцієнту події. Як робити ставки, який вид спорту обрати, визначає лише гравець, букмекер забезпечує гідні коефіцієнти, швидкий розрахунок ставок та своєчасні виплати.

Розділ ставок у реальному часі був детально опрацьований, але список подій досить скромний. Розмір маржі становить середньому 7 - 8,5 відсотки. У режимі реального часу можна робити ставки як на спортивні події, так і на спортивну лотерею. Для зручності гравців у букмекерській конторі є розділ зі статистикою, яскравою інфографікою подій та безкоштовними відеотрансляціями ігор. Розділ Центр матчів містить інформацію про поточну статистику кожного матчу у рядку. Ліга Ставок не проводить тоталізаторів.

Завантажити програму

Офіційний мобільний додаток Ліга Ставок надає гравцям сумісність сайту з мобільними пристроями, він підходить для версій Android, iOS 10.0 та пізніших. Програму можна завантажити безкоштовно на сайті букмекеру та використовувати у будь який час та у будь якому місці.

Деякі користувачі помічають, що веб-сайт трохи застарів, зате в обліковому записі БК на Youtube є безліч демонстраційних відео роликів та навчальних програм, що дозволяють користувачам легко отримати доступ до сайту та його мобільної версії. Мобільний додаток дає гравцям доступ абсолютно до всіх необхідних функцій.

Адаптивна мобільна версія

Ліга Ставок дозволяє робити ставки на свою улюблену команду зі свого комп'ютеру та смартфону, користуючись мобільною версією сайту. Версія сайту, адаптована під розмір екрану гаджета, вона відкриється автоматично, коли ви зайдете на сайт із браузеру у телефоні та повторить весь функціонал основної платформи. Функціонал адаптивної версії дозволяє гравцям робити ставки, виводити гроші, дивитися статистику та трансляції матчів. Творці приділили велику увагу живій платформі та на ній можна робити швидкі ставки, не відволікаючись від перегляду гри.

Реальні відгуки

Загалом, про контору Ліга Ставок ми знайшли більше позитивних відгуків реальних гравців. Вони наголошують на наступних перевагах компанії: широкий вибір спортивних ігор; велика пропозиція ставок; простий та зручний у навігації сайт; низький мінімальний депозит під час зняття коштів. Негативні відгуки про Ліга Ставок торкаються таких недоліків: низькі шанси на виграш порівняно з іншими конторами; обмежені ліміти ставок; для деяких користувачів нудний дизайн сайту; орієнтованість компанії лише на країни СНД.

Ми вважаємо, що ці недоліки дуже суб'єктивні, та враховуючи всі перелічені нюанси, досвід інших гравців та відгуки в інтернеті, можна не боячись спробувати робити ставки в даній букмекерській конторі. Вона дійсно надійна та перевірена часом. Бажаємо вам удачі та приємної гри.

Показати більше
Приховати arrow up
Переваги
 • Швидка виплата виграшів
 • Лояльність до гравців
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сайту
 • Бонуси та акції
Недоліки
 • У програмі немає live-чату
 • Невигідні котирування
 • Зниження лімітів
 • Незрозумілий підрахунок податку
Цікаві факти
 • Можливість дивитися 2 трансляції одночасно у додатку
Наш вердикт
Liga Stavok Методи оплати
Mastercard Beeline MNP MTC Telle2 VISA Webmoney QIWI Megafon Yandex Money evroset Sviaznoi Bank Wire
Liga Stavok ігри
Liga Stavok Постачальники ігор
Відгуки
Ще немає відгуків
Відвідати казино