Tennisi bet
Tennisi bet
 • United States
3.1
Умови бонусу
IP адреса з
 • United States
United States
Мова підтримки
 • Russian
(+1)
Мова веб-сайту
 • Russian
(+1)
Онлайн чат
 • Russian
(+1)
Резиденти з
 • United States
United States
Використання VPN
Методи оплати
Постачальники ігор
Валюта
 • RUB
Показать все
Власник

ООО «РУС-ТЕЛЕТОТ

Обмеження на виведення

Недоступно

Рік заснування

1999

Ліцензія

Огляд букмекерської контори Тенісі

Букмекерська контора Tennisi - це легальна контора, яка пропонує бетторам у Росії ставки на спорт онлайн. Так, сьогодні робоче дзеркало Tennisi вже нікому не потрібне, адже головний сайт не блокується.

Якщо докладніше говорити, як працює букмекерська компанія, то почнемо з бонусів. Стаціонарний сайт пропонує клієнтам бонуси Tennisi у вигляді кешбеку, який користувачі одержують залежно від програної за місяць суми ставок. Зазначимо, що БК наголошує на експресах, збільшуючи суму програшу за такими ставками в 1,5 рази для розрахунку кешбеку.

Букмекер пропонує зручний мобільний додаток. Завантажити його можна сьогодні з сайту букмекера або офіційного магазину App Store, так що дзеркало для ставок в цій конторі більше не потрібно.

Важливо сказати, що проблем із виведенням коштів у клієнтів не виникає ні на сайті, ні у додатку, а компанія бере на себе сплату податкового відрахування, яке на 2021 рік становить 13%.


Робоче дзеркало Tennisi

Оскільки раніше онлайн букмекер працював нелегально, користувачам доводилося постійно шукати дзеркало Tennisi. На щастя, сьогодні доступ на сайт відкритий для всіх бажаючих, тому клієнти можуть забути про те, як виконувати обхід блокування.

Зверніть увагу, що деякі користувачі ще намагаються знайти дзеркало Тенісі, адже вони не знають тонкощів роботи букмекерів. Оскільки БК популярний у бетторів, навіть такі запити, як "mirror" для Тенісі знаходять масу результатів. Проблема в тому, що клієнтам під виглядом легального букмекеру часто пропонується альтернативний портал із доменом com. Причому нове дзеркало виглядає точнісінько як оригінал. Якщо не хочете потрапити на zerkalo і робити ставки без комісій на виграш, перевіряйте назву сайту і не шукайте дзеркал.


Бонус за реєстрацію від Тенісі

Вітальна пропозиція, або бонус за реєстрацію - це один із найулюбленіших бетторами подарунків. Зазвичай БК дають його безкоштовно, просто через те, що клієнт надає дані про себе компанії. Раніше нові клієнти компанії могли скористатися фрібетом у розмірі 500 рублів, що надавалися без поповнення рахунку. Проте сьогодні бездепозитний подарунок отримати вже не вийде, адже бонус за реєстрацію Тенісі замінили бонусами на перші 3 депозити.

Отже, бонус від Tennisi для нових клієнтів становить тепер 100% від суми перших трьох депозитів, але не більше 15 000 рублів. Зазначимо, що нові відвідувачі можуть знайти та застосувати бонус код під час реєстрації, тоді сума подарунку може збільшитись у кілька тисяч. Такі промо коди компанія розміщує в соціальних мережах або у партнерів.


Актуальні промо коди Тенісі Бет

На сьогодні багато букмекерських контор пропонують клієнтам використовувати промо коди і отримувати невеликі додаткові подарунки. Звичайно, зазвичай вони скромніші за ті акції, які представлені на сайті, і промо коди Тенісі в цьому плані не виняток, проте такі подарунки цілком можуть принести користувачеві вигоду в кілька тисяч.

Якщо ви хочете знайти промо код Тенісі Бет, то отримати його можна декількома способами:

 • Підпишіться на розсилку новин. Інформацію про більшість онлайн акцій можна отримати у листах.
 • Вступіть до груп у соціальних мережах. Промо код може ховатися на сторінках Instagram, Twitter, Tiktok, YouTube або Telegram.
 • Можна пошукати промо код на сайтах, які розміщують огляди онлайн букмекерів.
 • Читайте форуми, адже бездепозитний подарунок часто можна знайти саме там.

Отже, в 2021 році інтернет пропонує безліч місць, де можна знайти промо коди, так що радимо не лінуватися та перевірити їх наявність перед реєстрацією.


Реєстрація та вхід до Тенісі

Створити особистий кабінет і увійти на офіційний сайт клієнтам компанії не важко. Щоб стати новим користувачем БК, достатньо натиснути кнопку Реєстрація в правому верхньому меню сайту. Потім відвідувачів просять ввести номер телефону та розпочати реєстрацію. Після клієнту треба вказати надісланий на телефон код та основні дані. Якщо у вас є промо код і ви хочете створити профіль із бонусом, то вводити його треба на першому кроці.

Реєстрація в Тенісі передбачає, що клієнт має обліковий запис або він створить його на платформі ЦУПІС. Справа в тому, що легальні БК можуть працювати та переказувати гроші клієнтів тільки через цей державний регулюючий орган.

Якщо після створення облікового запису ви захочете виконати вхід до Tennisi, то знайти кнопку Вхід можна в тому самому верхньому меню, ліворуч від кнопки Реєстрація. Зайти на сайт букмекер пропонує з використанням логіну та паролю.

Ставками без ризику БК можна назвати кілька акцій. По перше, до такого виду подарунків відносяться букмекерські пропозиції фрібетів. І тут компанія пропонує робити інтерактивні ставки: вона дає клієнту бонусні рублі, які користувач витрачає обраний результат. Далі у разі програшу ці кошти йдуть у рахунок букмекера. Зате у випадку, якщо ставка з бонусом виграє, користувач отримає суму виграшу вже на свій рахунок, ймовірно, з певними умовами щодо відігравання.

По друге, ставками без ризику можна назвати гру бонусних коштів. Наприклад, ставки Тенісі на бонуси за перші 3 поповнення рахунку припускають, що клієнт може витрачати їх онлайн на власний розсуд, а букмекер нараховує частину грошей на реальний рахунок.

По третє, компанія пропонує клієнтам ставки Tennisi, за виграш за якими клієнти можуть отримувати додатковий відсоток, причому вони працюють навіть без депозиту. Зазначимо, такі пропозиції діють як для ставок лайв, так і в прематч режимі. Дізнатися секрети букмекера та акції, що проходять на сайті, можна у розділі Бонуси.

По четверте, у 2021 році деякі компанії намагаються направити ставки клієнтів в інтернет, щоб було легше дотримуватись вимог держави щодо поширення COVID. Тому користувачі можуть робити мобільні або декстопні ставки, за якими одержують повне повернення коштів у разі вибору програшної стратегії. Якщо ж клієнт обрав правильні результати, зможе отримати виграш за ставкою.

Нарешті, окремі портали дозволяють користувачам обирати результати навіть без реєстрації, щоб потренуватися та подивитися, наскільки легкі ставки пропонує букмекер.

 

Виведення коштів

Оскільки контора працює легально, висновок у Тенісі доступний на банківські картки або рахунок. Крім того, букмекер дозволяє переказувати кошти на електронні гаманці.

Незважаючи на те, що компанія намагається робити виведення коштів якнайшвидше, переказ на карту або рахунок може займати кілька днів. На електронні гаманці виплата надходять швидше, протягом кількох хвилин.


Завантажити Tennisi Bet безкоштовно

Якщо ви любите грати на смартфоні, то додаток БК вам просто необхідний. Завантажити Tennisi Bet програму можна на Андроїд або на Айфон, а для смартфонів з іншим програмним забезпеченням доступна мобільна версія.

Зверніть увагу, що скачати Тенісі можна на офіційному сайті. Користувачі пристроїв на базі IOS також можуть знайти програму в магазині App Store та встановити звідти. Програма завжди пропонується безкоштовно, тому якщо ви виявили платний варіант, то це точно не ПЗ від Тенісі.

На жаль, користувачам з Андроїдом варіант установки з Play Market недоступний.


Завантажити Тенісі Бет на Андроїд

Якщо ви хочете скачати Теннісі Бет на Андроїд, то треба натиснути на кнопку Завантажити програму на головній сторінці. Якщо знайти її не вдалося, оберіть розділ Допомога у верхньому меню сайту. Потім знайдіть вкладку Часті питання і розділ Завантажити мобільний додаток. У ньому є 2 варіанти програми: для Андроїд та для IOS.


Мобільна версія

Якщо ви любите грати поза домом, але мобільний додаток Тенісі встановити не виходить, то компанія передбачила можливість використовувати мобільний сайт, який є полегшеною версією декстопного варіанту.

По суті, мобільна версія Tennisi пропонує клієнтам всі функції повного сайту, у тому числі ставки в режимі лайв або вирішення проблем онлайн з виведенням через службу підтримки. Єдина незручність – це панель управління, яка трохи відрізняється. Отже, клієнтам доведеться витратити кілька хвилин на те, щоб зрозуміти, де знайти потрібні розділи.


Відгуки Tennisi

Оскільки букмекер працює офіційно, не дивно, що відгуки про Tennisi Bet вражають якістю роботи. Наприклад, відзначають високий рівень служби підтримки та говорять про виведення грошей, що кошти зараховуються без перебоїв.

Проте, є й негативні моменти, пов'язані з тим, що БК – це офіційний сайт. Так, деякі користувачі, які не звикли робити ставки в легальних конторах, пишуть не дуже хороші відгуки про реєстрацію на сайті та тривалий процес верифікації. Реєстрація в легальних БК і справді довга, особливо якщо у беттора ще немає облікового запису в ЦУПІС, так що радимо запастися терпінням.

Так як компанія працює вже давно, відгуки про БК Тенісі можна знайти 10-річної давності і навіть більше. Якщо ви хочете дізнатися про актуальну інформацію, то важливо вивчити свіжі відгуки, 2021 року, благо недоліку в них немає. Загалом букмекерська контора Тенісі заслуговує від нас високої оцінки.

Показати більше
Приховати arrow up
Наш вердикт
Tennisi bet Методи оплати
Mastercard Beeline MTC VISA Webmoney QIWI Megafon ApplePay Google pay MIR
Tennisi bet ігри
Tennisi bet Постачальники ігор
Відгуки
Ще немає відгуків
Відвідати казино