Основний Вердикт

Завершуючи огляд слоту на Optimobet, відзначимо популярність гри для гемблерів усіх категорій. Головна привабливість полуничок – легкість її правил та високі ігрові можливості. Маючи високу RTP (94.39%) та джекпот у вигляді 5000 монет, гра завжди дає гемблерам шанс високого виграшу.

Fruit Cocktail має 9 ліній, а також 5 барабанів та всього 9 символів. Стандартно зустрічається дикий символ, бонусний раунд, також гравець має шанс отримати бонус у ризик грі.

Виходячи зі своєї популярності, Fruit Cocktail зустрічається майже на великих сайтах онлайн казино, тому ви можете знайти її на доступних і відповідних ресурсах.

9 Наш бал

Ігровий автомат Fruit Cocktail

Fruit Cocktail або як його ще називають Полунички - відомий ігровий апарат онлайн від російського розробника. Компанія Igrosoft відомий своєю індивідуальністю, ігровий автомат онлайн Fruit Cocktail - точно з такого жанру, що представляє багату тематику ретро автоматів, що приваблює всіх любителів слотів.


Особливості грального автомату Полунички

Графіка гри може бути цікавою для гравців усіх типів. Гра виділяється своїми виграшними можливостями, маючи високий RTP та джекпот розміром 5000 монет. Fruit Cocktail складається з 9 ліній, 5 барабанів та 9 символів. У грі зустрічається також Wild символ (дикий символ), бонусний раунд, а також ризик гра.


Тема та сюжет

Розважальна гра, в якій ви будете використовувати різні фруктові символи, такі як полуничка, банани, вишні, кавуни, апельсини та банани. Ці символи є стандартними символами. Виграш залежить від значка та його кількості. Дикий символ присуджує виплату за влучення 5 символів.

Fruit Cocktail
 • Постачальники ігор Igrosoft
 • Популярність 4 star
 • Барабани 5
 • Виграшні лінії 9
 • Бонусний раунд Так
 • Фріспіни Так
 • Прогресивний джекпот Так
 • Подвоїти виграш Так
 • RTP 94.39%

Правила гри на ігровому апараті Фруктовий коктейль

Правила гри досить прості, для отримання призової лінії однакові іконки мають опинитися в одному ряду. Щоб отримати максимальний коефіцієнт, гравець повинен скласти комбінацію, що складається з п'яти логотипів.

Якщо на барабанах випадуть три або більше символи розкиду полуниці, запускається бонус гра. Максимальна кількість символів дає додаткове життя. 3 символи дають 1 життя, 4 символи – 2 життя, а 5 символів – 3 життя.

Основні кнопки:

 • Help - опис гри та таблиця виплат;
 • Bet – дозволяє зробити ставку;
 • Line – вибір кількості ліній;
 • Start - початок гри та запуск барабанів;
 • Double – активація гри на подвоєння.

Символика игрового слота Fruit Cocktail

У грі зустрічається сім звичайних символів, які представлені у вигляді фруктів. Також у грі зустрічається дикий символ. Максимальний коефіцієнт 5000. Для отримання гравцю потрібна комбінація, що складається з п'яти логотипів.


Спеціальний символ

Спеціальний символ у грі зустрічається у вигляді полуниці, яка не має власних множників, проте 3 або більше символів полуниці активують бонусну гру.


Ризик гра (Бонус раунд) у відео слоті Полунички

Після отримання виграшної комбінації гравцем може бути отримана додаткова виплата. У разі вибору бонусого раунду відкриється новий екран з п'ятьма закритими картками. Перша картка представлена дилером. Щоб стати переможцем бонус раунду серед чотирьох карт, що залишилися, потрібно обрати ту, яка за номером буде вищою за першу карту. Вигравши гравець переходить у другий раунд. Потрібно враховувати, що програючи гемблер повертається, втрачає виграш, повертаючись в основну гру. Виграш завжди можна забрати, вибравши відповідну кнопку на екрані.


Безкоштовний - (Демо) режим в ігровому апараті Fruit Cocktail

Доступна демо версія гри, яка дозволяє краще дізнатися про можливі комбінації, про які ви не знали. Подібно до реальної гри, граючи безкоштовно ви отримуєте практично ті ж можливості, що може краще допомогти в розумінні правильних деталей гри. Оскільки демо гра не становить ризику втрати грошей, це чудовий спосіб ефективного планування гри. Ви можете грати в слот онлайн фруктовий коктейль та насолоджуватися процесом гри, красивим графічним зображенням та отримувати нові навички! Безкоштовний слот також допомагає в отриманні всієї потрібної інформації, це правила гри або інші деталі.

bg Безкоштовні слоти

arrow-left
arrow-right